REGISTRACE DO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU OHK DĚČÍN

PRO ČLENY OHK DĚČÍN

Webová stránka OHK Děčín slouží mimo jiné k propagování aktivit svých členů. Ve vlastní administraci si můžete vytvořit svůj firemní profil, nabízet průběžně své služby a produkty, poptávat kvalifikované pracovní síly nebo publikovat v internetovém magazínu Komorník. Získáte tím nový nástroj podpory vašeho podnikání.

TATO SLUŽBA JE PRO ČLENY OHK DĚČÍN BEZPLATNÁ!

Pokud tuto službu chcete užívat, zaregistrujte se pomocí své mailové adresy do systému. Tento Vám vygeneruje přístupové jméno a heslo, které vzápětí obdržíte na uvedenou mailovou adresu. Od té chvíle již můžete on-line publikovat potřebné informace. Registrací vyjadřujete souhlas s použitím vaší e-mailové adresy za účelem administrace vašich dat.

REGISTROVAT JAKO ČLEN

PRO NEČLENY OHK DĚČÍN

Webovou stránku OHK Děčín mohou používat i subjekty, které nejsou registrovanými členy OHK Děčín. Ve vlastní administraci si můžete vytvořit svůj firemní profil (zdarma), a dále nabízet své služby a produkty, poptávat pracovní síly nebo publikovat v internetovém magazínu Komorník (rozšíření za poplatek).

PRO NEČLENY JE ROZŠÍŘENÁ SLUŽBA ZPOPLATNĚNA!

Pokud tuto službu chcete užívat, zaregistrujte se pomocí své mailové adresy do systému. Tento Vám vygeneruje přístupové jméno a heslo, které vzápětí obdržíte na uvedenou mailovou adresu. Pak můžete svou firmu zapsat do katalogu firem. Registrací vyjadřujete souhlas s použitím vaší e-mailové adresy za účelem administrace vašich dat. Poplatek za rozšíření o další služby činí 1000 Kč/rok.

REGISTROVAT JAKO NEČLEN

JEŠTĚ NEMÁTE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE (JAKO ČLEN OHK DĚČÍN)?

Obdržíte je při registraci, postup je následující:

1. V registračním okénku (viz níže) zadáte a potvrdíte mailovou adresu, na kterou Vám budou vzápětí zaslány přihlašovací údaje. Zároveň tím dle nařízení GDPR souhlasíte s tím, že zadaná adresa bude používána pro správu vaší administrace. Tuto administraci můžete později zrušit.

2. Prostřednictvím zaslaných přístupových údajů můžete vstoupit do vlastní administrace, vytvořit si profil firmy a jako člen OHK Děčín (bude ověřeno) bezplatně publikovat informace.

Zadejte e-mailovou adresu pro zaslání přihlašovacích údajů:

Potvrzuji, že vyjadřuji souhlas s využitím uvedené mailové adresy za účelem správy administrace na webu ohkdecin.cz.

NECHCI SE REGISTROVAT